2025 בחמישה מספרים

  • 305.5M ביקורים חודשיים (דצמבר 2025) — +13.1% חודש על חודש
  • $2.64B הוצאות מעריצי ארה"ב ב-2025 (הערכה) — ~37% גלובלית
  • 84.1% מהביקורים ממובייל · 15.9% מחשב
  • איטליה וספרד השווקים הצומחים ביותר ב-+24% / +26% YoY
  • #102 דירוג Similarweb עולמי · #57 בארה"ב

הערה על נתוני 2025

חברת האם של OnlyFans, Fenix International, מגישה דוחות שנתיים מבוקרים במחזור שבו שנת הכספים מסתיימת בנובמבר, ולכן ביקורת FY2025 אינה צפויה עד סוף 2026. המספרים בדף זה הם הערכות צד תנועה מ-Similarweb, Sensor Tower ו-StatCounter — נמדדים מול פאנלים במעקב במקום לדווח מהפלטפורמה. הם מדויקים כיוונית אך אין לצטטם כמבוקרים.

תנועה וביקורים

דצמבר 2025 ראה 305.5 מיליון ביקורים ל-OnlyFans, הנפח החודשי הגבוה ביותר אי פעם ועלייה של 13.1% מנובמבר. המובייל שולט עם 84.1% מהביקורים, מה שמשקף הן את עיצוב mobile-first של הפלטפורמה והן את האופי הרגוע והלא רציף של מעורבות המעריצים. עומק ההפעלה הממוצע היה 5.99 דפים — גבוה יחסית לאתר בידור.

305.5M ביקורים חודשיים (דצמ׳ 2025) Similarweb
+13.1% צמיחה חודש על חודש (נוב׳→דצמ׳ 2025) Similarweb
5.99 ממוצע דפים לכל ביקור Similarweb
#102 / #57 דירוג גלובלי / ארה"ב Similarweb

מדינות ההוצאה המובילות — 2025

ארה"ב נשארת השוק הדומיננטי עם הערכה של $2.64 מיליארד בהוצאות מעריצים, יותר מפי חמישה מבריטניה ($531M). איטליה וספרד היו סיפורי הצמיחה הבולטים של השנה — שתיהן רשמו ~25% צמיחת הוצאות YoY, מונעת על ידי אימוץ מובייל מהיר ונורמליזציה של תוכן מבוגרים מבוסס מנוי בשווקי דרום אירופה. מקסיקו (+19%) וקנדה גם עלו על הממוצע העולמי.

10 מדינות ההוצאה המובילות 2025

USD · הערכה
10 מדינות ההוצאה המובילות ב-OnlyFans 2025 ב-USD
מקור: Sensor Tower, Similarweb · הערכה JSON
הטמע גרף זה <iframe src="https://onlyfansstatistics.com/embed/top-spending" width="100%" height="440" frameborder="0" style="border:0;border-radius:12px;" loading="lazy" title="מדינות ההוצאה המובילות ב-OnlyFans 2025"></iframe>
דירוג מדינה הוצאות 2025 (הער׳) YoY
1United States$2.64B
2United Kingdom$531M
3Canada$355M
4Italy$355M+24.5%
5Mexico$291M+19.1%
6France$237M
7Australia$237M
8Germany$237M
9Brazil$194M
10Spain$194M+25.6%

תאימות ומיתון תוכן

בפברואר 2025 בלבד הוסרו 35,865 חשבונות יוצרים מהפלטפורמה — נפח מיתון חודשי שגרתי שמדגיש כמה ביקורת תוכן OnlyFans עושה מאחורי הקלעים. באותו חודש, הפלטפורמה הגישה 64 NCMEC CyberTipline reports בגין חשד ל-CSAM. שני המספרים גבוהים בסדר גודל ממה שמפרסמות פלטפורמות יוצרי מבוגרים דומות, חלקית כי OnlyFans סורקת באופן פעיל תוכן שהועלה ומדווחת באופן יזום.

כיצד 2025 מושווה ל-FY2024

תוצאות FY2024 (מבוקרות דרך Companies House) נסגרו על $7.22B בתשלומי מעריצים ברוטו. הערכות 2025 חוזות $7.1B+ — שטיחות מרומזת קלה או ירידה מתונה תלוי בהסדר Q4 2025. שלושה דפוסים מבניים מסבירים את ההאטה מול צמיחת +9% YoY ב-2024:

  1. רוויה בשווקים בוגרים בארה"ב. נתח התנועה של ארה"ב נשאר על ~49%, אך צמיחת ARPU לכל מעריץ התיישרה — לרוב המבוגרים הניתנים לפנייה בארה"ב יש כבר קשר OnlyFans פעיל (משלם או שכבת חינם). רכישת הקוהורט הבאה קשה יותר.
  2. חיכוך תאימות מ-UK Online Safety Act. ה-OSA נכנס לתוקף מלא באמצע 2025; שיעורי יצירת חשבונות מעריצים בבריטניה ירדו זמנית כאשר זרימות חדשות של אימות זהות הוסיפו חיכוך להרשמה. בריטניה היא שוק מס׳ 2 של OnlyFans — אפילו אפקט חיכוך של 10% שם מופיע בסה"כים ברמת הפלטפורמה.
  3. צמיחת איטליה + ספרד מקזזת. +24% YoY (איטליה) ו-+26% (ספרד) בצד ההוצאות סופגות חלק מההאטה אך על בסיס מוחלט קטן יותר. ה-$355M של איטליה וה-$194M של ספרד לא יכולים עדיין לפצות במלואו על החולשה בארה"ב/בריטניה.

הקריאה הסבירה ל-2026: 2025 הייתה שנת מעבר. או (א) צמיחת איטליה/ספרד מצטברת מספיק כך ש-2026 חוזרת לצמיחה חד-ספרתית בינונית, או (ב) הפלטפורמה מגיעה לרמה ליד $7.0-7.4B כאשר שווקים בוגרים מתייצבים ושווקים מתעוררים אינם מצליחים להתרחב מהר מספיק. שתי הקריאות עדיין במשחק וההגשה המבוקרת של FY2025 (צפויה בסוף קיץ 2026) תפתור את השאלה.

מה שעדיין לא ידוע לנו על 2025

נתוני 2025 בדף זה הם בהכרח חלקיים. הגשת Fenix International המבוקרת ל-FY2025 (שנת כספים שהסתיימה ב-30 בנובמבר 2025) לא תהיה ציבורית עד סוף קיץ 2026 לכל המוקדם. עד אז, מספר שאלות מפתח של 2025 נשארות פתוחות:

  • מסלול שולי רווח לפני מס. FY2024 ראתה צמיחת רווח של +4% מול הכנסות של +9%. האם 2025 המשיכה את הדחיסה, נשארה יציבה, או התהפכה?
  • קצב צמיחת חשבונות יוצרים. 4.63M בסגירת FY2024. שמועות בתעשייה מצביעות על כך ש-2025 הוסיפה ~600-900k יוצרים נוספים, אך זה לא מאומת.
  • חלוקת הכנסות נטו. חלוקת פלטפורמה/יוצר 80/20 הייתה יציבה מאז ההשקה; אין אינדיקציה ציבורית שהדבר השתנה ב-2025, אך לחץ על המרווחים יכול ליצור לחץ ברמת הדירקטוריון לבחון מחדש.
  • עלות תאימות כ-% מ-opex. אם העלות המצטברת של תאימות UK OSA + EU DSA + אימות גיל ברמת מדינה בארה"ב הייתה עוברת את ~12% מ-opex, זה היה הסף שבו סנטימנט המשקיעים על מכפיל ההכנסות משתנה.

אנו מעדכנים דף זה תוך 30 ימים מפרסום ההגשה המבוקרת — בדרך כלל אמצע עד סוף אוגוסט 2026 על בסיס קצב ההגשה ההיסטורי של Fenix. עד אז, התייחס לכל מספרי 2025 כאן כהערכות משולשות, לא כהצהרות מבוקרות.

מקורות

  • [SIMWEB-2025] Similarweb — ביקורים חודשיים, נתח מובייל, חלוקת תנועה לפי מדינה.
  • [SENSOR-2025] Sensor Tower — הערכות הוצאות ברמת מדינה.
  • [NCMEC-2025] NCMEC — CyberTipline reports עבור OnlyFans, פברואר 2025.

קשור